Varasemad pausid, millel pole credit24 laen väärtust – milline neist on teie jaoks õige?

Kui otsite lihtsaid pause ilma omakapitalita, on valikuvõimalusi palju. Nende hulka kuuluvad tavaliselt Part, Kiakia, Lidya, Paylater ja GroFin.Igal neist on oma positiivsed ja negatiivsed küljed.

soodsaim väikelaen

Lidya

Lidya on sageli fintech-i alustav ettevõte, mis pakub ilma õigluseta varajasi pause, et tulla tulevastel turgudel paljuks. Ettevõte sihib elavat sissetulekut ja krediidiskoori ning pakub veebiressursse ja aitab ettevõtetel oma raha hallata.

Lidya peaks tõesti suutma aidata teha credit24 laen eelnevaid valikuid, samas kui päevas lihtsalt ei ole. Kuid see on kaasaskantav taotlus, mis võimaldab kasutajatel mõista, milliseid teenustasusid nad saavad taotleda. Nendel plaanidel on madal intressimäär ja mitmekülgne tehinguterminoloogia.

Hea abi, nad kasutavad teabe üle, milliseid asju aidata äripidajatel krediidi saamiseks jõuda ja algatada. Neil on igasugune privaatne hindamisprotokoll.

Neil on keskused Inglismaa, Tšehhi, Lõuna-Aafrika ja ka USAga. Koos Tunde Kehindega käivitatud ja Ercin Eksiniga alustanud Lidya pakub kapitali üsna vähestele ning alustab nende fondide pidevat voogu reguleerimist.

Kuna Lidya ei ole fintech-valdkonnas tundmatu isik, on see viimasel ajal kasvanud poole tosina, seitsme tuhande dollariga Line Any with investors as Alitheia Cash, suurendada reiside arvu ja algatada Bamboo voodipesu sissetulekupaari. Et saaksite nende erilist haaret naasvatel turgudel tugevdada, on Lidya kasvanud, kui soovite Poola ja alustada Varssaviga.

Deposiidi omamise abil parenduse kasutamine on sageli raske töö. Paljud finantsasutused nõuavad, et ettevõtte omanik tagaks teatud tüüpi õigluse. See aitab edasiliikumisel parandada arveldust.

Lidyal on haruldane segu fintechist ja tarbijate kogemustest, kui soovite avada veebiplatvormi, et pakkuda palju rahakasutust. Sellegipoolest sisaldab see kaasaskantavat originaalaega, olulisi fakte ja ennustavat analüüsi, et saaks hallata paljusid tema rahalisi vahendeid.

GroFin

GroFin võib olla Mauritiusel asuv ülemaailmne finantsettevõte. Ettevõte pakub VKEdele krediiti, kui soovite omanikele kogu Aafrikas. Nende endi klišee on tegelikult "Omanikute motiveerimine edu tagamiseks".

Kui mõtlete mõne tegevuse alustamisele, peaksite avastama GroFinis edasimineku. Nende täiustamine annab neo liikumise ja seda on lihtne registreerida. Lisaks sularaha pakkumisele pakub organisatsioon nüüd ka tööstuslikku abi ja algatab tehnilist tuge.

Üks nende erilisi oksi leidub Keenias. Potentsiaalsed isikud peavad vastama koodidele, mis olid varem kokku leppinud, kui palju raha. Tavaliselt julgustatakse neid rahastuse läbimiseks kasutama mingit õiglust. Näiteks kui nad valivad täiesti uut rehvi, võib meil olla vaja sümboliseerida rolli indikaatorit.

Täpse sordi tõttu taandub see pangale. Tavaliselt läheb uus hoius kindlasti üle mis tahes vaatenurgast laenuvõtja sissetulekud, kulud ja algatab krediidiajaloo.Lisaks saavad nad paluda külastada teie uhiuut sisse pandud lugu. Üksikisikutel, kes ei saa rahalisi vahendeid maksta, palutakse salvestada nõuannet sisaldav kiri.

On selge, et tõenäoliselt küsitakse teilt valitsuse isikutunnistuse krediitkaarti. Jumal tänatud, see on väike hinnakujunduskogemus ja vahetu edasiminek. Pealegi on iga BVN nigeerlase saamiseks oluline avastamisvaldkond.

Kuna rahastust pole kindel, loob hea kõrgharidus meetodi varakult ja alustab lihtsalt. Üldiselt on GroFin peaaegu suurimad pangaasutused, mida fotoseadmetest leiate.

FairMoney

FairMoney on Nigeerias üks peamisi laenumeetodeid. Ettevõte annab väärtuse, mis ei maksa meile kõigile edasi liikuda ja algatada paljusid. Tegemist on varasema ja algatatud turvalise ja usaldusväärse protseduuriga, mis ei vaja lisaks käendajale pikemat autoriseerimist.

Laenupakkumiste saamine aja jooksul muutub üha lihtsamaks. Üksikisikud, eriti abivajajad, konsulteerivad üldiselt nende rahastamisvõimalustega. Siiski peate meeles pidama emissiooni analüüsimist ja valima täieliku panga.

FairMoney pakub tegelikult üsna lihtsat tarkvaraprotseduuri. See on mobiilsidevõrgu tarbijapangaprogramm sularaha laenamiseks ja arvete tasumiseks. Vajaduse tekitamiseks võite investeerida ka oma selgitusse.

Ettevõttele antakse volitused Nigeeria sisemise sissemakse alusel. Järelikult ei ole kahtlust, et kogunemine on üldiselt kaitstud NDIC kaudu. Et krediidiskoor koos pangakontoga, võite kvalifitseeruda FairMoney rahastamiseks.

FairMoney laenud on üldiselt varakult välja antud ja algavad ohutult. Neil on muutuvad tasud, mis võimaldavad teil liikuda edasiliikumise väljendiga, mis teiega hästi toimib.

Lisaks laenudele pakub FairMoney sularahaautomaadi maksekaarti. Selle konkreetse krediitkaardiga saate oma pangakontolt sissemakse teha teile isiklikult. Krediitkaardilt lahkudes valige pank ja valige rahasumma, mille soovite sissemakse teha.

Madalaima hinnaga ettemaksega ametiaeg on 60 korda ja täispikk on tegelikult 18 nädalat. Valitud parandada arvelduste evolutsiooni, teil juhtub olema võimalik laenata suurt t sõnavara.

Kiakia

Turul on mitut tüüpi krediiti. Need inimesed on eksklusiivsed, professionaalsed ja alustavad õiglust – ilma kuluta edasi liikuda. Siiski kasutavad paljud neist laenuvõtjatele nõudlikke unikaalseid koode. Kaasa arvatud, võite saada Kiakiast rahalisi vahendeid, peaksite olema Keeniasse kaasatud vanur, vanem kui kakskümmend üks ja omama tasuta BVN-i kontot.

Kiakia võib olla varakult pausid ilma väärtuslikku abi, mis annab individuaalseid ja alustada professionaalset laenu. Kandidaadid saavad neid laene võtta Internetis. Tarkvarameetodi raames palutakse neil täita tüüp ja algatada nõusolek fraaside jaoks.

Sellisest edasiliikumisest tulenev tempo on tegelikult tühine, kuigi sellel on lühike tempo. See tähendab, et seda saab tasuda alates 7-st, kui teil on vaja kuni 20-ni.

Kiakiaga seotud odavaim parendusvool on N50 000. Teil on võimalik saavutada suuremat edu. Üksikisikud saavad selga panna peaaegu N200 000 eest.

Tegeliku edasiliikumise kõige tõhusam populaarseim omadus on see, et selle saab töölt kätte saada. Need, kes on töötud, võivad kasutada teie ettemaksu sissetulekuallikana.

Protseduur kaheksateist, sa oled kiakia edasiliikumine on lihtne ja algab ilmne. Protseduuri alustamiseks peavad kandidaadid registreeruma ja hakkama täitma suurepärast võrgutarkvara. Heakskiidu korral kantakse raha tegelikult nende pangakontodele.

Kui tarkvaraprogramm on avatud, pakub Kiakia raha kümne minutiga. Krediit toob kaasa mitu tööd, näiteks koduvärskendused, kodu reguleerimise saamine ja kulutuste töövõtjate algatamine.

Filiaal

See ei ole privaatne, eriti parimad on eetris sent tosin. Jumal tänatud koos teiega, et neil on suurem kaugus. Erinevalt tavalisest Interneti-laenust saate ise otsustada, kui palju aega raha arendamiseks kasutate. Näiteks kui laenate reedega suurema osa uuest palgast, ja te võite selle veel koos Mondyga maha arvata, et saaksite veeta ka muud nädalavahetust golfi mängides ja oma uut vara kasutades. Mis kõige parem, kui sattuksite keskkonda uue kogunemise areenina, võite oma raskelt teenitud raha ukseavasse peatada ja hakata kaduma täiesti vaba inimolendit. Veelgi parem, õnnitluskaart laekub pangakontole üleöö.

Paylater

Paylater on kindlasti veebipõhine rahastamisprogramm, mis ei ole mitte ainult ettevõtete omanike, vaid ka inimeste seas kõrgendatud. Ettevõte pakub 500 000 Naira ettemakset ilma igasuguse õigluseta – see ettevõtmine võib lõppeda alahindamisega. Kuid mitte suurim standardpank Ühendkuningriigis, see oli teie praegune kõige usaldusväärsem pank. Seda saab teha oma kohale raha laenamiseks või isegi tüdrukute klienditeenindusega ühenduse võtmiseks. Kuna see pole sugugi soodne hind, olete kindel, kas soovite kuhjata, on see transporditav uuendus, mille rüselus on olnud keeruline.

Kiire raha kasutamine ei ole tõenäoliselt võtmega seotud pelglik, kuid sageli on kasulik laenuandja tagamine kamina valimisel, kui soovite, et sissetulek oleks õigel teel.Lisaks on meil parimad pangandusasutused tavaliselt valmis abikaasa rahakoti poole. Samuti annab tugev krediidireiting teile vastaste ees eelise. Ilmselgelt, muidu tahan kapitali saada, võite alati ära võtta nii krediitkaardid kui ka paar, kui te ei pea inimaju kulutama mõistlikult piiratud.

Õnneks võivad kõrgemad finantsasutused olla uue krediidiajaloo ümber liiga enesekindlad ja te soovite oma dollareid kahekümne nelja tunni jooksul. Kui teil peaks raha pärast lõksu jääma, on nutikas viis liikuda kaarti, mitte aga tegelikku palgapäeva või võib-olla paar.

Published
November 23, 2022
Author
Gary Stevens

Get updates in your inbox

Retail news, tools, and tips to help you make the most of your prospecting, analysis, and outreach.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram